Velký sál

Previous month Previous day Next day Next month
By Year By Month By Week Today Поиск Jump to month
Passenger
clannad.jpg
Úterý, 29. Září 2020, 20:00

Zatímco u nás začínáme chodit na koncerty, jinde v Evropě je situace složitější. Passenger se proto rozhodl přesunout své turné – mrzí nás, že ho neuvidíme v září, ale o to více se těšíme na březen 2021. Konkrétně na 14. 3., kdy vystoupí v klubu Roxy (namísto původně plánované Lucerny). Vstupenky zůstávají v platnosti a prodej na nové datum běží. Pokud by se vám březnový termín nehodil, můžete požádat do konce července 2020 o vrácení vstupného v plné výši v místě nákupu. Moc si vážíme vaší trpělivosti a pochopení.

Michael Rosenberg aka Passenger ušel za svou hudební kariéru dlouhou cestu. Rockovou kapelu vyměnil za sólovou dráhu a své první fanoušky si získal jako busker v ulicích Londýna. Celý svět pak britského muzikanta objevil díky hitu Let Her Go z roku z roku 2012. Minulý rok Passenger vydal už dvanáctou desku Sometimes It's Something, Sometimes It's Nothing at All, jejíž výtěžek věnoval nadaci starající se o lidi bez domova.

Passenger se hudbě věnuje od roku 2003. Tehdy hrával se stejnojmennou kapelou, ta se ale v roce 2009 rozpadla. A protože byl Rosenberg autorem většiny písní, rozhodl se ponechat si stejné jméno i pro sólovou kariéru. Tu znovu nastartoval jako busker v ulicích velkých britských a australských měst, kde se spřátelil i s Edem Sheeranem, který vystupoval na stejných místech. S Sheeranem Passenger minulý rok objel i několik zastávek jeho obří halové tour. A přestože dnes Rosenberg sám vyprodává velké koncertní sály po celém světě, buskingu se pro radost věnuje nadále. Zlom v kariéře přišel v roce 2012 s hitem Let Her Go, kterého se po celém světě prodalo více než pět milionů kopií. Skladba má do dnešního dne na streamovací službě Spotify více jak miliardu přehrání a řadí se mezi padesát nejpřehrávanějších skladeb vůbec. Její klip na YouTubu viděly přes dvě miliardy fanoušků a píseň doputovala na první místa žebříčků v devatenácti zemích světa včetně České republiky. Svou aktuální desku Sometimes It's Something, Sometimes It's Nothing at All nahrál Passenger v legendárním studiu Abbey Road v Londýně a její výtěžek putuje na konto nadace Shelter pomáhající lidem bez domova a lidem žijících v nevyhovujících podmínkách. Nové písně poprvé představil na speciálním charitativním setkání, kde se osobně setkal s těmi, jimž charita pomáhá: „Když jsem začínal s buskingem, tak jsem v ulicích po celé Anglii potkával spoustu lidí bez domova a tahle zkušenost mi otevřela oči. Díky tomu jsem si uvědomil, jaké mám vlastně štěstí, když mám večer kde spát, a že mám svou rodinu, které vždy můžu zavolat. Tohle je naprosté minimum, jaké by měl mít každý,“ řekl Rosenberg přímo na setkání.

Cena od 820 Kč
Vstupenky Ticketmaster online: zde
Prodejní místa Ticketmaster: zde
GoOut: zde
Web pořadatele: www.fource.cz
 
Augustus 2020
P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Fan & Tom, s.r.o.

Štěpánská 61
116 02  Praha 1


e-mail: info@lucpra.com

Plánek Velkého sálu - stání

Koncertní uspořádání

Plánek Velkého sálu - sezení

Koncertní uspořádání

Plánek Velkého sálu

Ples