Velký sál

Next month
By Year By Month By Week Today Поиск Jump to month
ZRUŠENO - Marian Vojtko & Andrea Kalivodová SPOLEČNĚ A VÁNOČNĚ 2019
vojtko_kalivodova_spolecne_vanocne_2019.jpg
Pondělí, 16. Prosinec 2019, 19:00

 

ZRUŠENÍ VÁNOČNÍCH KONCERTŮ
S velkou lítostí vám musíme sdělit tuto zprávu. Vánoční koncerty SPOLEČNĚ a VÁNOČNĚ měly být v mnoha směrech velmi unikátní. Po nejdůležitější hudební stránce si vzal vše na starosti geniální muzikant, skladatel a skvělý člověk Jiří Škorpík. V současné době onemocnění Jirkovi nedovoluje pokračovat v rozběhlých přípravách těchto koncertů a tím pádem i nám jejich uspořádání. Bohužel musíme tedy oba termíny v Lucerně zrušit. Přejeme Jirkovi rychlé uzdravení a důležitý klid a odpočinek.

Vstupenky můžete vracet v místě zakoupení.

 

MARIAN VOJTKO & ANDREA KALIVODOVÁ SPOLEČNĚ A VÁNOČNĚ 2019

Ve velkém sále pražské Lucerny se 15. a 16. prosince 2019 uskuteční další z řady velmi úspěšných a mimořádných koncertů „Společně a Vánočně“

Marian Vojtko Andrea Kalivodová Praque Cello Quartet Jiří Škorpík Sound & Rhythm Orchestra Členové sboru Národního divadla v Praze

Předvánoční Lucernou se rozprostře příjemná nálada a hloubka operních i muzikálových árií, hudby starých mistrů, písní i vánočních koled v neotřelých hudebních úpravách.

Zazní Glori A Te, Cristo Gesu nebo Adeste Fideles v podání obou hlavních protagonistů a sboru Národního divadla, duety klasické, muzikálové, či písně z pera krále české melodie Karla Svobody. Nebudou chybět ani nádherné árie z muzikálu Dracula, či nezapomenutelné tóny Adrew Loyd Webera z Fantoma Opery. Marian Vojtko a Andrea Kalivodová se vám přestaví i každý zvlášť a pro tento večer vybrali písně svému srdci nejmilejší...
Ave Maria, O Sole Mio, Adagio, Stokrát chválím čas a další. Jistě se dočkáte i jedné z nejkrásnějších divadelních písní všech dob Otče náš z muzikálu Bídníci.
Prague Cello Quartet vám rozkryje, co vše lze dokázat právě s jejich nástrojem – violoncellem. Čtyři mladí mistři nám předvedou, jak není náhodou, že jejich sláva strmě stoupá nejen u nás doma, ale i v zahraničí. Ve své modlitbě Prosím se vám představí hudební skladatel, člen vokálního seskupení 4TET a zároveň hudební aranžér večera, Jiří Škorpík. Celý koncert bude doprovázet Sound & Rhythm Orchestra, doprovodný orchestr složený z věhlasných českých hudebníků. V závěru večera se již tradičně všichni spojíme ku zpěvu vánočních koled a písní, které si společně a vánočně prožijeme.
Nechte se pohladit krásnými tóny známých melodií... Staňte se jedním z účinkujících, bez něhož by tento koncert nebyl úplný... Najděme v sobě klid a mír a nechme společně proznít stěny Vánoční Lucerny.

Vstupenky Ticketmaster online: zde
Prodejní místa Ticketmaster: zde
 
Augustus 2020
P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Fan & Tom, s.r.o.

Štěpánská 61
116 02  Praha 1


e-mail: info@lucpra.com

Plánek Velkého sálu - stání

Koncertní uspořádání

Plánek Velkého sálu - sezení

Koncertní uspořádání

Plánek Velkého sálu

Ples